Tvorba týmů a uplatnění principů týmové práce na ZF JU

Dne 3.5. proběhl terenní kurz v rámci aktivity tvroba týmů a týmová práce. Tohoto modulu/kurzu se zúčastnil kolektiv akademických a vědeckých pracovníků a doktorandů ZF (Biotechnologického centra). Absolventi kurzu se zúčastnili terénního výjezdu a řešili praktické ukázky týmové práce (vedení kolektivu v krizových situacích, motivační nástroje, stimulace k optimálnímu výkonu, volnočasové aktivity). Pro vzdělávací kurz byla zvolena interaktivní forma za použití moderních výukových postupů a metod. Vzdělávací kurz byl i námětem pro akademické pracovníky pro zvýšení přitažlivosti jejich vlastní výuky a zařazení některých interaktivních prvků. Týmová práce je uplatňována při tvorbě a realizaci dalších projektů na fakultě a zefektivňuje i mezifakultní a meziuniverzitní spolupráci.

obr obr obr ......