Požadavky normy IFS

Dne 11. 4. 2014 se v rámci projektu OP VK "Koordinace akademické sféry a provázání poznatků vědy do praxe" (reg. číslo: CZ.1.07/2.4.00/17.0128) na Zemědělské fakultě Jihočeské univerzity v Č. Budějovicích uskutečnil workshop na téma "IFS". V rámci programu tohoto semináře se uskutečnily přednášky odborníka z praxe - Mgr. Houdkové z firmy Konfirm, s.r.o., Brno.

Seminář byl zaměřen na problematiku systému hodnocení dodavatelů pomocí systému IFS v provozech potravinářského průmyslu. V jeho průběhu se přednášející zaměřila na obecnou problematiku a v druhé části zdůraznila rozdíly v jednotlivých sektorech průmyslu a uvedla celou řadu praktických příkladů.

Semináře se zúčastnilo celkem 10 osob z cílových skupin (z toho 4 muži a 6 žen).